baner informacyjny o koncercieMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na XXVIII koncert z cyklu ,,Wieczór z Kulturą’’. W programie przepiękny koncert VIVALDI / OSIECKA Nowe Cztery Pory Roku w wykonaniu:

  • Anna Wandtkeskrzypce,
  • Piotr Kopietzakordeon,
  • Jacek Małachowskiakordeon,
  • Sebastian Wypychsłowo mówione, kontrabas.

 

21 października spotkajmy się i posłuchajmy nowatorskiego opracowania ponadczasowych Czterech Pór Roku Antonio Vivaldiego z elementami improwizacji w stylu: minimal music, techno, trans, world oraz recytacjami sonetów Antonio Vivaldiego i Agnieszki Osieckiej o porach roku.

Informacje organizacyjne:

  • Bilety na koncert w cenie 60zł od osoby będzie można zarezerwować przez Internet pod adresem rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub w kasie muzeum:
    tel. 48/667 20 20 w.21
  • Ilość miejsc jest ograniczona.

21 października o godz. 18.00
Sala koncertowa Muzeum
ul. K. Pułaskiego 24, Warka

 Zapraszamy!

 

 

Anna Wandtke Anna Wandtke – skrzypaczka, solistka, kameralistka, kompozytorka, organizator wydarzeń kulturalnych. Anna Wandtke to skrzypaczka, o niezwykle wyrazistej osobowości muzycznej. Jej grę charakteryzuje ogromna wrażliwość́ muzyczna, głęboka ekspresja wyrazu. Dzięki wyjątkowemu podejściu do brzmienia insrumentu oraz błyskotliwej, wirtuozowskiej technice Artystka z imponującą swobodą realizuje idee muzyczne, prowadząc słuchacza poprzez płynną narrację muzyczną w świat wyjątkowych dźwięków z kręgu nie tylko muzyki klasycznej, ale i nierzadko fuzji z jazzem, flamenco, muzyką world.

 
 

 

 

Sebastian WypychSebastian Wypych - artysta - solista, kameralista, pedagog, kompozytor, organizator, doktor sztuk muzycznych, pomysłodawca wielu projektów artystycznych, w tym także festiwali muzycznych, podróżnik, skipper / żeglarz, producent. Prowadzi bardzo żywą działalność koncertową, jako solista i kameralista oraz organizacyjną i producencką.
Działalność impresaryjną i organizacyjną prowadzi od 2007 roku kierując, jako CEO działaniami biura koncertowego Best-Art Concept /www.bestartconcept.com/. Współzałożyciel i Wiceprezes Stowarzyszenia „HUMANA ARS MUSICA”.
W latach 2012-2017 roku związany z Warszawską Operą Kameralną jako Kierownik Artystyczny Pionu Opera/Off.

 

 
 

Piotr KopietzPiotr Kopietz – multiinstrumentalista, aranżer, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie w klasie akordeonu. Swoje umiejętności wykonawcze doskonalił podczas stypendium na Uniwersytecie Muzycznym w Grazu (Austria). Ukończył również studia podyplomowe w zakresie zarządzania kulturą na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Należy do grona kilku muzyków w Polsce grających na narodowym instrumencie argentyńskim – bandoneonie oraz jest jednym z niewielu artystów koncertujących na niezwykle rzadkim instrumencie – francuskiej akordinie.

 

 
  

 

Jacek Małachowski Jacek Małachowski (ur. 1983 r.) – akordeonista, kameralista, pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie akordeonu prof. Jerzego Jurka. Swoje umiejętności doskonalił również pod kierunkiem m.in. Jurija Szyszkina, Miki Vayrynena, Fridriecha Lipsa, Vladimira Murzy, Alexandra Dmitriewa.
Dwukrotny Stypendysta Prezesa Rady Ministrów oraz fundacji J & S Pro Bono Poloniae.

 

 

 

 

 

 

 

Plakat