Zdjęcie z koncertuNoc muzeów to zawsze wyjątkowe wydarzenie i wiele spotkań z publicznością, tak było również w tym roku. 13 maja muzeum było dostępne dla zwiedzających do północy. Pomysł „Paryskiej Noc Muzeów” cieszył się powodzeniem, od godz. 16.00 do 24.00 odnotowaliśmy 1226 gości, w tym 636 osób w pałacu.

Baner graficzny - Noc Muzeów 2023Jak co rok, w połowie maja, w sobotnią noc zapraszamy do muzeum. Tym razem przybliżymy Państwu epizod pobytu Kazimierza Pułaskiego we Francji, eksponaty z naszych zbiorów związane z Paryżem, piosenkę francuską i wiele ciekawostek.

DSC 773414 maja odbyła się kolejna Europejska Noc Muzeów. Dla naszego Muzeum była to okazja do świętowania 55. urodzin. J

noc muzeow2022 banJuż w sobotę, 14 maja, NOC MUZEÓW! To wyjątkowe wydarzenie skupia dużą uwagę wszystkich ciekawych historii, przeszłości, kultury i sztuki. Jedyna taka noc w roku, podczas której w niezwykłej atmosferze można odwiedzać muzea!

nocmuzeow 2021warka15 maja, po przerwie spowodowanej pandemią, skromniej niż zwykle, powraca Noc Muzeów. W tym roku będzie ona miała trochę inny przebieg niż dotychczas, dostosowany do aktualnej sytuacji pandemicznej.

noc muzeum201909618 maja, muzea w całej Polsce i Europie świętowały Międzynarodowy Dzień Muzeów i organizowały tzw. NOC MUZEÓW.

noc2019 fb www

W tę jedną wyjątkową noc w roku 18 maja zapraszamy Was do Muzeum. Przywdziewamy stroje z epoki Pułaskiego i przygotowujemy wiele atrakcji! Wstęp wolny od godz. 16.00 – do 24.00 (ostatnie wejście).

urodziny20190216 marca odbyły się obchody 274. rocznicy urodzin patrona naszego muzeum. W 2019 r. świętujemy również 100-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a USA.

037„Noc Muzeów” wrosła już w kalendarz imprez na świecie, w Polsce i w Warce. Jak co roku, tylko tej jednej nocy nasze ekspozycje można było zwiedzać za darmo. Na gości czekały też inne atrakcje.

noc muzeów2017 006To była wyjątkowa Noc Muzeów. Jak co roku, otworzyliśmy swoje podwoje dla nocnych gości. Piękna pogoda, uroki naszego parku i muzeum przyciągnęły wiele osób.