Szanowni Państwo,

Zbliża się długi czerwcowy weekend i święto Bożego Ciała. Informujemy, że w czwartek w uroczystość Bożego Ciała (3 czerwca 2021 r.), Muzeum jest nieczynne dla zwiedzających.

Jest to dzień ustawowo wolny od pracy. W pozostałe dni długiego weekendu (piątek, sobotę i niedzielę) Muzeum jest czynne bez zmian, tj. w godz. 10.00-17.00 (piątek), 11.00-18.00 sobota i niedziela. Kawiarenka muzealna czynna jest w godzinach pracy Muzeum. Zapraszamy!Komunikat Dyrektora

Uprzejmie informuję, że od 5 maja 2021 r. ekspozycje Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce są ponownie czynne dla zwiedzających, od środy do piątku w godz. 10.00-17.00, w soboty i niedziele od 11.00 do 18.00. Z powodu dezynfekcji obowiązuje przerwa techniczna, w tygodniu od godz. 13.00 do 13.30, w weekendy od 14.00 do 14.30. Prosimy, aby w czasie zwiedzania przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Wstęp tylko w maseczkach. Zalecamy zwiedzanie indywidualne. W obiektach Muzeum może przebywać może ograniczona liczba osób: w pałacu - maks. 15 osób. Więcej informacji: link.

 

 

 


 

Aktualne Zasady zwiedzania obowiązujące w okresie zagrożenia COVID 19 - plik (PDF)


Zasady zwiedzania obowiązujące poza okresem zagrożenia COVID 19:

  • Grupy zorganizowane mogą zwiedzać muzeum tylko z przewodnikiem.
  • Za grupę zorganizowaną uważa się minimum 10 osób.
  • Ze względu na bezpieczeństwo zbiorów oraz w trosce o zabytki w małych pomieszczeniach, grupa zwiedzająca muzeum może liczyć maksymalnie 25 osób.
  • Na ekspozycję zabrania się wnoszenia dużych toreb, plecaków, jedzenia i picia, wprowadzania zwierząt.
  • Muzeum świadczy usługi przewodnickie po ekspozycji stałej, wystawach czasowych, zabytkowym parku oraz po Warce. Za oprowadzanie turystów przez przewodnika pobiera opłaty (patrz: zwiedzanie z przewodnikiem)
  • Turystom indywidualnym i małym grupom do 18 osób polecamy audioprzewodnik w wersji polsko-angielskiej. Dysponujemy specjalną audio wycieczką dla dzieci.