Aktualności

Baner informacyjny o koncercieW piątek 22 września o godz. 18:00 w Sali koncertowej Centrum Edukacyjno-Muzealnego przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce odbędzie się koncert podczas którego usłyszymy m.in. utwory Franciszka Lessla – polskiego kompozytora i pianisty, który przez kilkanaście lat żył, pracował i tworzył w Pilicy koło Warki, a po śmierci pochowany został na cmentarzu w podwareckiej Ostrołęce.

info zwiedz 202102W dniu 24 września ( NIEDZIELA ) ekspozycje muzeum i kawiarnia będą nieczynne dla zwiedzających.

NArodowe czytanie2023 0209 września po raz dwunasty odbyła się w całej Polsce akcja Narodowego Czytania pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

nadniemnem01Drodzy Zwiedzający,, w dniu 9 września ( sobota ) ze względu na organizację akcji Narodowe Czytanie 2023 z udziałem wielu instytucji i organizacji z terenu powiatu grójeckiego, ekspozycje w pałacu, centrum Edukacyjno – Muzealnym oraz Café Savannah będą czynne od godz.11.00 do 15.00.

nc2023Dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce Iwona Stefaniak i Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak zapraszają 9 września 2023 r. o godzinie 11.00 na 12. odsłonę Narodowego Czytania.

Baner informacyjnyMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce po raz kolejny przyłącza się do świętowania Europejskich Dni Dziedzictwa organizowanych przez Narodowy Instytut Dziedzictwa.

Baner informacyjnyMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce po raz kolejny przyłącza się do akcji ,,Weekend Seniora z kulturą” organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

workmuseumMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce poszukuje do zespołu osoby na stanowisko: Specjalista do spraw technicznych i montażu wystaw.

Zdjęcie grupowe seniorówSeniorzy z Klubu Złotego Wieku Warka oraz ze Stowarzyszenia Tęcza realizują na terenie parku przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce bardzo cenny projekt „Złoty Wiek i Tęcza dbają o zielone płuca Warki".

Duet akordeonowy - Natalia Kowalska i Paweł IrzykW niedzielne popołudnie 20 sierpnia na małej scenie w parku przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, w ramach koncertu z cyklu „Letnia strefa muzyki " zaprezentował się duet akordeonowy - Natalia Kowalska i Paweł Irzyk.