DSC 8067m 111 czerwca w ramach cyklu ,,Wieczór z Kulturą’’ na muzealnej scenie wystąpiła Partycja Zarychta – wokalistka jazzowa, kompozytorka, nauczycielka śpiewu, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej.

Muzeum FB XXVII wieczor z kulturą11 czerwca zapraszamy na XXVII koncert z cyklu ,,Wieczór z Kulturą’’. Tym razem będziemy gościć Patrycję Zarychtę – wokalistkę jazzową, kompozytorkę, nauczycielkę śpiewu, którą los obdarzył niezwykłym głosem.

Bonczyk MKP 5W sobotni wieczór, 30 kwietnia odbył pierwszy w tym roku, a XXVI już koncert z cyklu „Wieczór z Kulturą”.

Baner informacyjny Po przerwie związanej z pandemią zapraszamy na XXVI koncert z cyklu ,,Wieczór z Kulturą’’. Tym razem będziemy gościli Jacka Bończyka - aktora, autora tekstów i reżysera spektakli muzycznych.

jazz koledy2021 baner odwołanySzanowni Państwo, ze względu na aktualne obostrzenia związane z pandemią, jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowany w dniu 10 grudnia koncert.

Koncert XV Kultura Wilk BANSerdecznie zapraszamy na XXV koncert z cyklu ,,Wieczór z Kulturą’’. W programie przepiękny recital - BACZYŃSKI ,,Nie tylko Elegia’’, który składa się z 13 nowych kompozycji autorstwa Marcina Nierubca do tekstów K.K. Baczyńskiego, w wykonaniu:

Oratorium Pulaski 112aWieczór 10 września na wareckim rynku, na długo pozostanie w pamięci uczestników „Oratorium Kazimierz Pułaski”. „To było wydarzenie na miarę jubileuszu 700-lecia Warki” – dało się słyszeć od słuchaczy, a pieśń „Pułaski Skyway” w wykonaniu Olgi Bończyk skradła serca wielu.

oratorium wstep artZ okazji 700-lecia Warki, 10 września o godz. 19.30 zapraszamy na warecki Rynek, na niecodzienne wydarzenie – koncert Oratorium Kazimierz Pułaski.

JAcek Kadis 202108007W sobotnie popołudnie 14 sierpnia w winiarskim parku odbył się koncert z cyklu „Letnia strefa muzyk” – Piosenki po drodze.

letnia strefa muzyki ban wwwwSerdecznie zapraszamy na koncert z cyklu "Letnia strefa muzyki’’. Tym razem proponujemy Państwu spotkanie z piosenką autorską – PIOSENKI PO DRODZE - JACEK KADIS. 14 sierpnia o godz. 15.00 w wareckim parku, przy muzealnej kawiarence Café Savannah Jacek Kadis zabierze słuchaczy w klimaty poezji śpiewanej i nie tylko.