baner dp 2022Krzysztof Ambroziak - Starosta Grójecki i Iwona Stefaniak - dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, uprzejmie zapraszają na obchody Dnia Kazimierza Pułaskiego w 243. rocznicę śmierci bohatera dwóch Narodów oraz 55. rocznicę powstania Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce 7 października 2022 r. o godz. 12.00

Narodowe czytanie 2022 503 września po raz jedenasty odbyła się w całej Polsce akcja Narodowego Czytania pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

20220803 144704Dobiegła końca tegoroczna akcja „Lato w Warce. Podróż po Europie”. Przedsięwzięcie, jak co roku, organizowane było we współpracy z lokalnymi instytucjami.

Vivat Pułaski 1023 lipca przy wspaniałej letniej pogodzie odbył się w Warce Piknik historyczno – kulturalny Vivat Pułaski, organizowany po raz dziewiąty przez Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego i Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

Baner VP2022 wwwMuzeum im. Kaźmierza Pułaskiego w Warce i Stowarzyszenie W.A.R.K.A. zapraszają 3 lipca do Warki na jedną z najatrakcyjniejszych imprez regionu - Piknik historyczno-kulturalny VIVAT PUŁASKI, organizowany na terenie zabytkowego parku w Winiarach!

Vivat Pulaski 064W niedzielę 10 października odbył się Piknik historyczno – kulturalny Vivat Pułaski. To wielkie wydarzenie wróciło do miasta po przerwie spowodowanej ubiegłorocznymi obostrzeniami pandemicznymi.

DP2021 0018 października w piękne piątkowe popołudnie zgromadziliśmy się pod pomnikiem patrona muzeum aby oddać mu cześć w rocznicę jego śmierci.

8Obraz z K. Pułaskim października zapraszamy do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego na uroczysty Dzień Kazimierza Pułaskiego.

baner vpW niedzielę 10 października odbędzie się Piknik historyczno – kulturalny Vivat Pułaski. Będzie to już VIII edycja wydarzenia odbywającego się z przerwami od 2005 r.

Bieg KP banJuż niebawem na ulicach Warki zrobi się wyjątkowo aktywnie! 10 października, po raz kolejny, startuje fantastyczne widowisko sportowe: BIEG PUŁASKIEGO!