baner muz dwor palZapraszamy Państwa na piękny wieczór muzyczno-literacki, wydarzenie z cyklu „Muzyka i literatura polskich dworów i pałaców”, które odbędzie się w piątek 18 października o godz. 18:00 .

Na muzealnej scenie wystąpią wyjątkowi artyści:

Krzysztof Gosztyła, utalentowany aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, który przeczyta fragmenty „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza, oraz pianista Marek Toporowski, który zagra utwory polskich kompozytorów XIX wieku, takich jak: Michał Kleofas Ogiński, Józef Elsner i Fryderyk Chopin.
Serdecznie zapraszamy!

Informacje organizacyjne:

• Bezpłatne bilety są do pobrania w kasie muzeum. Jeśli nie mają Państwo możliwości wcześniej odebrać biletu, obowiązują zapisy pod numerem telefonu 48 667 20 20 w.21 lub e-mail: rezerwacja@muzeumpulaski.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka", realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Organizacja:
Fundacja Przyjaciele Muzyki, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce, Art Deco Group