imagevis2016002 listopada odwiedził nasze muzeum Sekretarz Stanu - wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin.

Minister przybył do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w towarzystwie Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego oraz wiceministra spraw zagranicznych Jana Dziedziczaka. Dyrektor muzeum Iwona Stefaniak oprowadziła ministra po ekspozycjach stałych pałacu Pułaskich, a następnie, w bibliotece muzealnej odbyło się spotkanie z udziałem przybyłych Gości oraz starosty grójeckiego Marka Ścisłowskiego. Panowie ministrowie zapoznali się ze strukturą muzeum, jego zbiorami i funkcjonowaniem po rewitalizacji. Rozmawiano m.in. o utrzymaniu obiektu, możliwościach wsparcia oraz obchodach 50-lecia muzeum w 2017 roku. Serdecznie dziękujemy za spotkanie i zainteresowanie sprawami naszej instytucji.