DSCF5354W minioną niedzielę 16 czerwca w winiarskim parku ponownie działała ,,Letnia strefa muzyki’’.

Tym razem gościliśmy utalentowaną amerykańską wokalistkę Moriah Woods. Mało co pasuje tak do specyfiki Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, jak amerykańskie akcenty.

Usłyszeliśmy artystyczny klimat Colorado, z którego pochodzi Moriach (obecnie mieszkająca w Polsce). Jej twórczość opiera się na amerykańskim folku, a artystka wplata do swojej muzyki rokowe aranżacje. Usłyszeliśmy również piosenki bliskie brzmieniom nowoczesnego country, wykonane solo przez Moriah, jedynie w towarzystwie bandżo, które w jej rękach ożywało i czarowało słuchaczy swym barwnym dźwiękiem. Mocną stroną niedzielnego występu był niesamowity wokal artystki. Trio pod dowództwem Moriah Woods podarowało nam godne uwagi wydarzenie kulturalne.

Serdecznie dziękujemy licznie przybyłym gościom. Dziękujemy Artystom i wspaniałej pogodzie.

Projekt ,,Letnia strefa muzyki’’ został dofinansowany w ramach funduszu społecznego Grupy Żywiec.

Logo Grupa Żywiec