Smykofonia FB banerWspólnie z Mazowieckim Instytutem Kultury i Fundacją MUZYKA JEST DLA WSZYSTKICH zapraszamy rodziców z małymi dziećmi (0-5 lat) na koncerty edukacyjne projektu Smykofonia na Mazowszu.

To już VIII sezon Smykofonii na Mazowszu, w tym roku po raz pierwszy w Warce!

Smykofonia jest częścią wieloletniego projektu, którego celem jest wprowadzenie stałej muzycznej propozycji repertuarowej dla rodziców z najmłodszymi dziećmi.
Jest próbą umuzykalnienia dzieci dla ich ogólnego rozwoju. Ma za zadanie wpływać na rozwój muzycznych zainteresowań i predyspozycji u najmłodszych.

SMYKOFONIA zaprasza rodziny wraz z melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko.
Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki.
To jest po prostu świetna zabawa przy dobrej muzyce. Dzieci wraz z rodzicami siedzą na koncercie na podłodze, na matach lub wykładzinie dywanowej.

Tym razem posłuchamy jak się kłócą, jak idą w parze i jak biegną: każda w swoją stronę. Melodie zagramy solo, w duecie i w plamie milionów dźwięków, którą stworzymy razem. Wsłuchamy się w opowieść o szeleszczących pszczołach. Słyszycie już? To rytm szamańskiego bębna prowadzi nas nad rzekę. Ona też zaśpiewa na głosy.

Kolejne spotkania w tym cyklu: 16 marca i 6 kwietnia, godz. 11.00.

Sobota, 23 lutego 2019 roku, godz. 11.00
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce
ul. K. Pułaskiego 24, sala koncertowa CEM

Wykonawcy:
Marta Grzywacz - śpiew
Adam Eljasiński - klarnet
Paweł Janas - akordeon
Anna Szawiel - prowadzenie

Organizatorzy:
Smykofonia logotypy

Patron artystyczny:
Smykofonia logotypy patronat

Bilety wstępu: dziecko - 7 zł, każde następne dziecko 5 zł, opiekun - 10 zł od osoby
Nie ma możliwości pozostawienia dzieci bez opieki.
Ilość miejsc ograniczona.

Bilety można rezerwować pod adresem:
rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub nabyć w siedzibie muzeum:
Warka, ul. Pułaskiego 24, tel. 48/667 20 20

Serdecznie zapraszamy!