D Raczka201618 listopada o godz. 19.00 zapraszamy do Centrum Edukacyjno-Muzealnego na koncert Dariusza Rączki i zespołu FANTASMAGORIA zatytułowany „JUBILEUSZ XL".

Dariusz Rączka – lider i założyciel zespołu FANTASMAGORIA, kompozytor i autor tekstów, pieśniarz, pochodzi z Warki. W repertuarze Dariusza Rączki i zespołu FANTASMAGORIA znajdujemy utwory znanych i lubianych poetów, wyraziste teksty komentujące m. in. współczesną rzeczywistość i obyczajowość na poważnie, a także z przymrużeniem oka. Utwory zaaranżowane są klasycznie, balladowo. Artyści nie stronią jednak od różnych stylów muzycznych, wprowadzając do swych piosenek elementy bluesa, swingu, pop-rocka czy nawet reggae.

W programie wieczoru 18 listopada przewidziano także jubileuszowe niespodzianki.

Zespół wystąpi w składzie:

Dariusz Rączka - śpiew, gitara akustyczna, harmonijka ustna (członek TERRA POETICA)

Anna Kolasa-Rączka - śpiew

Maciej Rejmentowski - gitara elektryczna, akustyczna

Maciej "Rekin" Buczyński - bas

Piotr Czechowski- cajon, perkusjonalia

WSTĘP WOLNY!
Ilość miejsc ograniczona.
Wejściówki na koncert należy rezerwować pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl
lub w kasie muzeum, tel. 48/ 667 20 20 w. 21

Polecamy i zapraszamy.