Grafika okolicznościowaJak co roku na początku marca Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego przypomni rocznicę urodzin swojego patrona - Kazimierza Pułaskiego.

Tym razem wydarzenie będzie obchodzone 6 marca o godzinie 11:00. Kto zechce – złoży symboliczne kwiaty Panu Kazimierzowi, ale tym razem Muzeum kieruje imprezę przede wszystkim do dzieci. Spotkanie odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Muzealnym. Kazimierz Pułaski nie będzie jedynym Bohaterem tego dnia! 6 marca poznamy bowiem Zwycięzców konkursu „Pejzaż z muzeum w tle”, dedykowanego uczniom szkół podstawowych z terenu Gminy Warka. Już teraz możemy zdradzić, że wpłynęło do nas 180 prac! Są to fantastyczne obrazy, które pokażemy na specjalnej wystawie. Dziecięcy wernisaż będzie jednym z punktów „urodzinowego” programu. Na wszystkich uczestników czeka również „Bajkowy koncert dla małych i dużych” w wykonaniu zespołu wokalno-aktorskiego Sonanto. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystości.

Urodziny2023v2 mini