PZW 2022 700x300Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce po raz kolejny przyłącza się do Akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY.

Jest to kampania realizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak turystów. Dzięki niej każdy może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

W weekend 18-20 listopada oraz 25-27 listopada zapraszamy do skorzystania z akcji zniżkowej w ramach której będzie można zwiedzić wystawę stałą w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, która przypomina działalność Kazimierza Pułaskiego w Polsce i na ziemi amerykańskiej oraz zasłużonych Polaków w życiu społecznym, politycznym i kulturalnym Stanów Zjednoczonych AP
w promocyjnych cenach:

  • w te dwa weekendy dla biorących udział w akcji wstęp do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce wyniesie 50 % ceny cennikowej. Zniżka obejmuje bilety normalne, ulgowe oraz opłatę na zwiedzanie z przewodnikiem.
  • wystawę czasową pt. ,,Ramię krzep – Ojczyźnie służ’’. 135 rocznica powstania Sokolstwa Polskiego w Ameryce’’ zwiedzamy bezpłatnie.

 

Zapraszamy do Warki!

PZW 2022 FB 1200x1200