wedding 3792767 1920Na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Warce obowiązują następujące zasady realizacji sesji zdjęciowych:

- w parku mogą być realizowane w godzinach otwarcia (w każdy dzień tygodnia w godz. 7.00–21.00), po wcześniejszym uiszczeniu opłaty 50 zł w kasie biletowej Muzeum lub jeśli kasa jest nieczynna, na stanowisku Dozoru Muzeum tel. 519 523 207

- we wnętrzach pałacu po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie 48 667 20 20 w.21 lub mailowo: rezerwacja@muzeumpulaski.pl, po uiszczeniu opłaty 300 zł

- specjalne sesje zdjęciowe komercyjne (produktowe) z wykorzystaniem parku lub wnętrz Muzeum, muszą otrzymać pozwolenie dyrekcji Muzeum (koszt ustalany jest indywidualnie),

- obiekty i wnętrza należące do Muzeum nie mogą być fotografowane komercyjnie bez uiszczenia opłaty oraz bez uzgodnień.

Sesje zdjęciowe są płatne:
park – 50 zł,
wnętrza – 300 zł

Muzeum stara się utrzymać swoje obiekty w jak najlepszym stanie, nieustannie pielęgnuje wnętrza pałacu i zabytkowy park. Wszelkie komercyjne usługi wykonywane na terenie muzealnym stanowią materialną pomoc dla instytucji, która działa na rzecz dobra wspólnego i nie jest nastawiona na osiąganie zysków. Sesje fotograficzne (narzeczeńskie, ślubne, ciążowe, rodzinne i komunijne) należą do takich usług.

kontakt: tel. 48 667 20 20 w.21, rezerwacja@muzeumpulaski.pl