wielkanoc2019Uprzejmie informujemy, że podczas Świąt Wielkanocnych nasze Muzeum jest nieczynne w dniach 16-18 kwietnia (Wielka Sobota, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny).

Jednocześnie serdecznie zapraszamy na świąteczne spacery do winiarskiego parku, czynnego codziennie w godz. 7.00 – 21.00. Na terenie obiektu mogą Państwo obejrzeć dwie ekspozycje plenerowe.

Zdjęcie wystawyZ okazji Roku Józefa Wybickiego dział naukowo-edukacyjny przygotował wystawę „Józef Wybicki w 200. rocznicę śmierci i 95. rocznicę ustanowienia hymnu narodowego”, która prezentuje bogaty życiorys bohatera oraz genezę i losy Pieśni Legionów.

Wystawa Hetman wwwNa tarasie pałacu można zobaczyć ekspozycję zatytułowaną „Hetman” przygotowaną przez Instytut Polonika w ramach obchodów Roku Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w 2020 r.
Serdecznie zapraszamy.