DOP2021 news

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZESTNICY konkursu Dwa Oblicza Pułaskiego! Wznawiamy zmagania konkursowe i już 15 czerwca br. planujemy przeprowadzić długo wyczekiwany II etap.

Pandemia Covid-19 sprawiła, że od rozegrania I etapu minęło już ponad rok. Nie poddaliśmy się jednak i czekaliśmy na jak najdogodniejszy moment by ponownie powrócić do konkursowej rywalizacji. Wiemy, że część z osób zakwalifikowanych do II etapu nie jest już uczestnikami szkoły średniej. Pomimo, że zakończyły one już edukację w szkołach, które reprezentowały podczas I etapu-testu wiedzy Organizatorzy dopuszczają ich udział w II etapie – zawodach sportowych.

Reasumując: 15 czerwca br. o godz. 10.00 spotykamy się z uczestnikami II etapu konkursu przy Kompleksie Lekkoatletycznym na Stadionie Miejskim w Warce. Po rozegraniu konkurencji biegowej zawody będą kontynuowane na pływalni Olimpic w Warce.

Szczegóły dotyczące organizacji II etapu VI edycji konkursu Dwa Oblicza Pułaskiego znajdują się w dokumencie „Wytyczne dotyczące przeprowadzenia II etapu VI edycji konkursu Dwa Oblicza Pułaskiego w dn. 15 czerwca 2021 r.”, który jest do pobrania poniżej:

PLIK PDF

Prosimy o uważne zapoznanie się z ww. dokumentem uczestników konkursu oraz ich rodziców, opiekunów i pedagogów. Uczestników konkursu prosimy by pamiętali o wypełnieniu i przekazaniu w dniu rozegrania II etapu stosownego zaświadczenia dot. stanu zdrowia oraz posiadali przy sobie ważny dokument tożsamości ze zdjęciem. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z pracownikami Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego.

Dyrektor Muzeum
im. Kazimierza Pułaskiego w Warce
Iwona Stefaniak

w porozumieniu z Dowódcą ORP „Gen. K. Pułaski”