Baner informacyjnyPrzed nami kolejna edycja ogólnopolskiej akcji pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jaką jest Weekend Seniora z Kulturą.

W pierwszy weekend października (5-6.10.2024) zapraszamy Państwa, którzy ukończyli 60. rok życia do świętowania WEEKENDU SENIORA Z KULTURĄ w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce!

Co dla Was przygotowaliśmy?

• Przez cały ten weekend SENIORZY będą mogli zwiedzać muzealne ekspozycje BEZPŁATNIE!
  • Seniorzy 60+, którzy obejrzą nasze muzealne ekspozycje otrzymają 50% rabatu na zakup kawy w naszej kawiarence Café Savannah.

Przygotowaliśmy również wspaniałą niespodziankę.

• w sobotę 5 października o godz.15.00 zapraszamy Was do bezpłatnego spotkania z poetą Kazimierzem Kochańskim pt. ,,Co nowego u Pana Kazia? ’’
    Pan Kazimierz zaprezentuje swoje utwory: refleksyjne, filozoficzne ale także będzie przeplatał recytacje śpiewem i graniem utworów muzycznych! Będzie ciekawie i wesoło!
    Na to bezpłatne spotkanie obowiązują zapisy pod numerem telefonu 48 667 20 20 w.21 lub e-mail: rezerwacja@muzeumpulaski.pl
  • w niedzielę 6 października zapraszamy na pokaz filmu o godz. 11:00 lub o godz. 15:00 Tytuł: Ulmowie. Błogosławiona rodzina, scenariusz i reżyseria: Dariusz Walusiak, Czas: 70 min.

Wydarzenia odbędą się w Sali koncertowej Centrum Edukacyjno-muzealnym naszego Muzeum przy ul. K. Pułaskiego 24.
Świętujcie Państwo z nami Weekend Seniora z Kulturą!

Baner informacyjny