baner letnia strefa 202408W niedzielę 25 sierpnia o godz. 14.00 Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na kolejny koncert w cyklu Letnia strefa muzyki pt. „POLICZ DO DZIESIĘCIU”.Koncertową niedzielę zapewnią artystki młodego pokolenia - Karolina Linowska (wokal ) i Aleksandra Wojciechowska ( pianino i gitara ).

Duet powstał z zamiłowania do muzyki, w szczególności do melancholijnych dźwięków i alternatywnych rozwiązań.

Absolwentki Instytutu Muzyki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zaprezentują zarówno znane covery jak i własne kompozycje. Motywem przewodnim koncertu będzie przywrócenie równowagi i uważności na drugiego człowieka. W swoich utworach starają się odzwierciedlić szeroką gamę emocji ludzkich. Koncertują z własnym materiałem muzycznym i rozwijają się jako nauczycielki muzyki. Polecamy i zapraszamy do parku na odpoczynek z muzyką w tle!

25 sierpnia, godz. 14.00

Strefa Café Savannah przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce