Baner informacyjnyZapraszamy na XXXVII „Wieczór z Kulturą”. Zapowiada się koncertowo i z humorem! 26 kwietnia o godz. 19.00.

Koncert pt. ŚPIEWAJĄCE FORTEPIANY wykonają dla Państwa Czesław Majewski i Janusz Tylman.

„Śpiewające fortepiany” - to bardzo popularny w latach 2001-2005 program muzyczno-rozrywkowy emitowany w TVP 2 i prowadzony przez Rudiego Schubertha. Dziś, kiedy w TVP Rozrywka oglądamy powtórki programu, tworzący go artyści koncertują na żywo w licznych ośrodkach kultury, w kraju i za granicą, spotykając się z ogromnym aplauzem i sympatią publiczności.

Podczas kolejnego „Wieczoru z Kulturą” zobaczymy i usłyszymy znakomitych pianistów-showmanów, którzy od początku tworzą „Śpiewające fortepiany”. Będą to oczywiście Czesław Majewski i Janusz Tylman oraz wokaliści: Joanna Stefańska-Matraszek – sopran, Ireneusz Miczka – baryton oraz Wojciech MALINA KOWALEWSKI – perkusja.

Koncert jest znakomitym połączeniem klasyki i rozrywki, doprawiony anegdotą i humorem - stanowi bardzo dobrą propozycję przed długim weekendem majowym. W programie usłyszą Państwo przepiękne utwory J. S. Bacha, W. A. Mozarta, G. Rossiniego F. Chopina, M. Ravela, E. Griega oraz melodie popularnych musicali (Skrzypek na dachu, My fair lady, Cats), największe przeboje światowej piosenki (m.in. New York, Walc Embarras, Oczi cziornyje), czy znane arie operetkowe (Usta milczą...).
Całość okraszona jest wyważonym anegdotyczno-humorystycznym słowem, wiążącym Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana.

Informacje organizacyjne:
- Bilety na koncert w cenie 110 zł od osoby będzie można nabyć w kasie muzeum, zarezerwować przez Internet pod adresem rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub tel. 48/667 20 20 w. 21
- Ilość miejsc jest ograniczona.

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce- Sala koncertowa muzeum, ul. K. Pułaskiego 24, Warka

 

 

Plakat informacyjny