baner informacyjny W niedzielę 23 lipca o godz. 15.00 na terenie parku w Warce odbędzie się koncert z cyklu Letnia strefa muzyki - ,,GITARA – ZAWSZE NA TAK’’.

Koncertową niedzielę zapewni Adam Woch, jeden z najlepiej zapowiadających się gitarzystów młodego pokolenia w Polsce. Jest laureatem ponad dwudziestu konkursów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym (w tym: I miejsce na IX Międzynarodowym Konkursie Gitarowym „FORUM GITARRE” w Wiedniu, czy I miejsce na Międzynarodowym Konkursie Gitary Klasycznej im. „Jose Tomas’a” w Almerii). Nagrywał dla Polskiego Radia i Telewizji. Koncertuje jako solista i kameralista. Występował w wielu krajach Europy oraz w Wietnamie, Tajlandii, Kanadzie, Chinach i Stanach Zjednoczonych, w miejscach tej rangi, co nowojorska Carnegie Hall, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, Zamek Królewski w Warszawie czy Große Ehrbar Saal Konservatorium für Musik und Dramatische Kunst w Wiedniu. Jako solista współpracował również z polskimi orkiestrami.

Adam Woch był wielokrotnym stypendystą „Narodowego Funduszu na rzecz Dzieci” oraz otrzymał stypendium „Młoda Polska”. Pięciokrotnie był nagradzany Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
W wykonaniu znakomitego gitarzysty Adama Wocha usłyszą Państwo znane m.in. Fantasie - Leopolda Weissa, Milonga - Jorge Cardoso, Merci Merci - Joe Zawinula .

Polecamy i zapraszamy do parku na odpoczynek z muzyką w tle!

23 lipca, godz. 15.00

Strefa Café Savannah przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce.

Wstęp wolny.