baner www KiepuraSerdecznie zapraszamy na XXIII koncert z cyklu ,,Wieczór z Kulturą’’ 11 stycznia o godz. 18.00.

Program koncertu oparto na największych przebojach operowych i operetkowo-filmowych z ich Marty Eggerth i Jana Kiepury.

Usłyszą Państwo tak znane przeboje jak: Wesoła wdówka F. Lehara, przeboje filmowe do muzyki R. Stoltza Brunetki, blondynki, Dla Ciebie śpiewam tę pieśń, Pokochaj mnie, Czardasz z filmu Carmen blonde, słynne pieśni estradowe: Ninon, Signorina, Manuela. Piosenki włoskie i neapolitańskie: O sole mio, Funiculi Funicula, Santa Lucia oraz dużo ciekawostek z życia prywatnego i scenicznego artystów.

Koncert wykonają dla Państwa artyści sceny operowej i operetkowej:

Jan Zakrzewski - tenor,
Grażyna Mądroch - sopran koloraturowy,
Adam Sychowski - pianista,
Teresa Siewierska - aktorka.

Przeboje Marty Eggerth i Jana Kiepury
11 stycznia godz. 18.00
Sala Centrum Edukacyjno-Muzealnego
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce

• Bilety na koncert w cenie 50 zł od osoby będzie można nabyć przez Internet pod adresem
    rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub w kasie muzeum: tel. 48 667 20 20 w. 21
  • Miejsca rezerwujemy wg kolejności zgłoszeń.
  • Obowiązują stroje wizytowe.
  • W cenę biletu wliczono wino i przekąski.

Serdecznie zapraszamy!

Partner „Wieczorów z Kulturą” – Państwo Angelika i Jarosław Nowociel – Warszawska Wytwórnia Wódek KONESER.