raz dwa trzy konkurs infoRuszyła kolejna edycja międzymuzealnej gry „Raz, dwa, trzy, Warszawiakiem jesteś Ty!”. W ten edukacyjny projekt zainicjowany przez Muzeum Powstania Warszawskiego włączyło się po raz kolejny Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce wraz z innymi mazowieckimi placówkami muzealnymi. Zabawa trwa do 6 września i jest kolejną okazją do tego by zwiedzić zespół pałacowo-parkowy w Warce.

Dzieci, te młodsze jak i nieco starsze, zachęcamy by wraz z rodzicami zapoznali się z informacjami zawartymi na stronie: www.razdwatrzywarszawiak.pl i zaangażowali się w niecodzienną akcję. Gra „Raz, dwa, trzy, Warszawiakiem jesteś Ty!” do doskonały pomysł na rodzinną integrację, który nie tylko bawi, ale i uczy, jest też szansą na otrzymanie atrakcyjnych nagród.

Do zabawy zapraszają: Muzeum Powstania Warszawskiego , Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie , Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN Dorożkarnia, Dom Spotkań z Historią , Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Warszawie, Warszawskie ZOO, Fundacja BGK, Muzeum Geologiczne, Mt5,14 Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego , Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce , Muzeum Historyczne w Legionowie , Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego , Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, Łazienki Królewskie, Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie, Muzeum Narodowe w Warszawie , Muzeum Niepodległości , Muzeum Warszawy, Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie , Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie/ Museum of Modern Art in Warsaw , Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego, Kordegarda. Galeria Narodowego Centrum Kultury, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Muzeum Ziemi w Warszawie, Państwowe Muzeum Etnograficzne, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, Stacja Muzeum, Zamek Czersk , Zamek Królewski w Warszawie.

Kopia raz dwa trzy konkurs