imageMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zostało docenione po raz kolejny, w ramach IV edycji konkursu grantowego Grupy Żywiec otrzymało wsparcie w kwocie 10 000 zł na kontynuację projektu „Letnia strefa muzyki 2020”.

Projekt „Letnia strefa muzyki” zyskał pozytywne opinie wśród mieszkańców i turystów. Cieszył się powodzeniem w 2019 roku, doskonale sprawdził się jako wydarzenie kulturalne organizowane w parku. Cieszy nas możliwość kontynuacji projektu. To ponownie możliwość stwarzania warunków do wypoczynku mieszkańców na łonie natury z muzyką w tle, oraz udostepnienie grupom artystycznym miejsca do prezentacji swoich talentów muzycznych.

„Letnia strefa muzyki 2020" ruszy podczas Majówki 2020 r. Dziękujemy za zaufanie i kolejne wsparcie działań Muzeum na rzecz mieszkańców i turystów.

Projekt „Letnia strefa muzyki 2020” został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

A znak poziom