kochanski20166W czwartkowe popołudnie 21 kwietnia, w Sali Centrum Edukacyjno-Muzealnego odbyło się spotkanie autorskie z Kazimierzem Kochańskim - poetą, byłym nauczycielem, członkiem Związku Literatów Polskich, mieszkańcem Grójca. Spotkanie poświecono promocji najnowszego tomiku aforyzmów wydanego przez poetę pt. „Kartkując”.

Pan Kazimierz – człowiek poezji i muzyki, nie tylko przedstawił swoje nowe poetyckie strofy, ale również zagrał i zaśpiewał co nie co. Po raz kolejny mogliśmy się przekonać o jego talencie, posłuchać człowieka wrażliwego na sprawy społeczne, któremu zależy na szczerym uśmiechu ludzi, ale również na szeroko pojętej edukacji „ku lepszemu”. Od wielu lat to się nie zmieniło - Pan Kazimierz realizuje swoją misję, przypomina sprawy, o których często zapominamy w stosie codziennych spraw. Pisze fraszki, aforyzmy i poetyckie strofy o życiu, miłości, radościach i smutkach; o ludzkich przywarach i otaczającej nas rzeczywistości. Niedawno ukazał się kolejny tomik Pana Kazimierza, tym razem to aforyzmy - samo sedno, złote myśli, błyskotliwe sentencje. Naprawdę warto mieć taką pozycję pod ręką. Polecamy wszystkim maleńką książeczkę Kazimierza Kochańskiego pt. „Kartkując" . Dziękujemy Panu Kazimierzowi za kolejne miłe spotkanie, dziękujemy wszystkim gościom za obecność.