Aktualności

info zwiedz052019Drodzy Goście, uprzejmie informujemy, że w najbliższą sobotę 18 maja ( NOC MUZEÓW ) wszystkie ekspozycje stałe będzie można zwiedzać w godz: 16:00 – 24:00 ( ostatnie wejście godz 24:00 ).

dzien muzealnika 0426 maja w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce muzealnicy z całego Mazowsza świętowali Dzień Muzealnika na Mazowszu i 20-lecie Oddziału Mazowieckiego Stowarzyszenia Muzealników Polskich, pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Starosty Grójeckiego Krzysztofa Ambroziaka i Burmistrza Warki Dariusza Gizki.

workmuseumMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce poszukuje do zespołu osoby na stanowisko Dozorca.

noc2019 fb www

W tę jedną wyjątkową noc w roku 18 maja zapraszamy Was do Muzeum. Przywdziewamy stroje z epoki Pułaskiego i przygotowujemy wiele atrakcji! Wstęp wolny od godz. 16.00 – do 24.00 (ostatnie wejście).

letnia strefa muz2019 54Podczas Majówki, pomimo chłodu, pogoda sprzyjała spacerom i zwiedzaniu ekspozycji. 3 maja w winiarskim parku zainaugurowaliśmy „Letnią strefę muzyki’’ – cykliczne spotkania z muzyką, na łonie natury. Projekt zyskał dofinansowanie w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

brak praduSzanowni Państwo,

w związku z brakiem dostawy prądu  (ze względu na prace konserwacyjne  stacji elektroenergetycznej PGE w dniach 7, 8 i 9 maja) Muzeum jest nieczynne dla zwiedzających.

info zwiedz052019Drodzy Zwiedzający, podczas Majówki nasze Muzeum czynne będzie:

Letnia strefa 02W piątek 3 maja, w winiarskim parku zostanie zainaugurowany cykl spotkań pt. „Letnia strefa muzyki”, realizowany w ramach grantu z Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

zyczenia wielkanocne3www

wojciech chmurzynskiZe smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 13 kwietnia zmarł Wojciech Chmurzyński - historyk sztuki, muzealnik, w latach 1970-1972 kierownik Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, wieloletni dyrektor Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie.