Aktualności

Moniuszko 2Szanowni Państwo, ze względu na sezon urlopowy i niewielką liczbę zainteresowanych koncertem - wyjątkowym i pięknym koncertem, poświęconym Stanisławowi Moniuszce, termin wydarzenia został przełożony na niedzielę 1 września, godz. 17.00.

VP2019 0897. Piknik historyczno-kulturalny Vivat Pułaski za nami. Impreza odbyła się w niedzielne popołudnie 7 lipca, pogoda dopisała, publiczność również.

Moniuszko 21 września o godz. 17.00 zapraszamy Państwa na XXI „Wieczór z Kulturą". W programie koncert pt. „Stanisławowi Moniuszce – w 200-lecie urodzin" w wykonaniu artystów warszawskiej sceny operowej i operetkowej: Grażyna Mądroch – sopran koloraturow,y Ewa Mikulska – kontralt, Witold Żołądkiewicz – baryton, Ryszard Morka – bas, Adam Sychowski – fortepian, Stanisław Banasiuk – słowo mówione.

Kopia sisters Hadsall2Dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce Iwona Stefaniak zaprasza na spotkanie z Dyrektorem Polish Music Center w Los Angeles Markiem Żebrowskim i Recital fortepianowy sióstr Noelle i Holly Hadsall z Kalifornii, USA.

czeslaw czaplinski7 lipca o godz. 17.00, podczas Pikniku historyczno-kulturalnego VIVAT PUŁASKI zapraszamy na wernisaż wystawy „Prezydent Donald Trump w Nowym Jorku i Warszawie. Fotografie Czesława Czaplińskiego”, który odbędzie się na terenie Centrum Edukacyjno-Muzealnego.

info zwiedz2017Drodzy Zwiedzający, informujemy, że 7 lipca (niedziela) w związku z organizacją Pikniku historyczno-kulturalnego VIVAT PUŁASKI! Muzeum będzie można zwiedzać w następujących godzinach: 12.00-14.00 oraz 16.00-19.00.

paradaJeśli chcesz miło spędzić niedzielne popołudnie i wieczór 7 lipca, sam, z rodziną lub przyjaciółmi, koniecznie musisz udać się na Piknik Vivat Pułaski. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.

DSCF5354W minioną niedzielę 16 czerwca w winiarskim parku ponownie działała ,,Letnia strefa muzyki’’.

20 lat pow0014 czerwca, w 30. rocznicę wyborów czerwcowych 1989 r., na terenie naszego Muzeum odbyła się uroczystość 20-lecia Powiatu Grójeckiego.

skolias 2019 11W piątkowy wieczór 14 czerwca w sali koncertowej Centrum Edukacyjno – Muzealnego odbył się XXII koncert z cyklu ,,Muzzeum Jazz’’.