Aktualności

noc muzeum info zwiedzW związku z organizacją Nocy Muzeum 2017 uprzejmie informujemy, że w najbliższy weekend, tj. 20-21 maja br. Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego będzie czynne dla zwiedzających według następującego planu:

OpaniaZapraszamy na XIV spotkanie z cyklu „Wieczór z Kulturą”. W sobotę 3 czerwca o godz. 18:00 gościem specjalnym będzie Marian Opania.

baner noc muzeów2017

W tę jedną, wyjątkową z majowych nocy

zapraszamy do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego
na wareckich Winiarach.
Otwieramy swoje podwoje dla nocnych Gości
i przygotowujemy specjalne atrakcje.
Tylko tej nocy przywdziewamy stroje z epoki Pułaskiego!

wolontariat2017Poszukujemy Wolontariuszy do włączenia się w organizację Nocy Muzeów, która odbędzie się 20 maja br.

ogloszenie praca2017Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko przewodnik muzealny (umowa na zastępstwo).

majewska2017 001W sobotę 6 maja, w ramach XIII „Wieczoru z Kulturą” obył się wspaniały koncert duetu Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz.

strefa zdrowia relaksu2017W niedzielę 30 kwietnia otworzyliśmy w parku „Strefę zdrowia i relaksu”. Zadanie było realizowane od listopada 2016 r. w ramach grantu z Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

grafika konferencjaW dniach 27-28 czerwca 2017 r. na terenie naszego muzeum odbędzie się konferencja POLACY w Ameryce. Polsko-amerykańska konferencja naukowa z okazji 50-lecia Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, na którą serdecznie zapraszamy wykładowców z Polski i USA.

info zwiedz20174Zbliża się długi weekend. Z wyjątkiem poniedziałku 1 maja (Święto Pracy) Muzeum czynne w następujących godzinach:

konkursdwaoblicza05aJuż za niespełna miesiąc laureaci wyłonieni po II etapie V edycji konkursu DWA OBLICZA PUŁASKIEGO wyruszą na czterodniową wycieczkę do Trójmiasta, gdzie wezmą udział w WIELKIM FINALE.