Aktualności

niepodlegla201810Za nami obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, weekend 9-11 listopada 2018 r. był pełen wydarzeń patriotycznych i kulturalnych w całej.

Baner www NiepodległaUprzejmie informujemy w dniu 11 listopada muzeum jest czynne dla zwiedzających od 10:00 do 17:00.

17Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce poszukuje do zespołu osób na stanowiska: przewodnik muzealny, opiekun ekspozycji muzealnych.

15warsztaty2018„Trauma i Duma” to cykl warsztatów filmowych, radiowych oraz teatralnych organizowanych przez Narodowe Centrum Kultury.

kuniepodleglej2018 04Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego organizuje wyjątkowe wydarzenie.

informacje zwiedz

Drodzy Goście, uprzejmie informujemy, że w okresie Wszystkich Świętych muzeum będzie czynne dla zwiedzających w następujące dni i godziny:

strefamuzyki2018Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zostało docenione po raz trzeci, w ramach III edycji konkursu grantowego Grupy Żywiec otrzymało wsparcie w kwocie 10 000 zł na projekt "Letnia strefa muzyki".

mini PA11928111 października, jak co roku, odbył się Dzień Kazimierza Pułaskiego. Licznie zgromadzone delegacje oddały hołd bohaterowi dwóch narodów w parku na Winiarach, w 239. rocznicę jego śmierci. Obchodom towarzyszył wernisaż wystawy „Oto dni krwi i chwały: reduta Ordona i rakietnicy Królestwa Polskiego”, którą przygotowało Państwowe Muzeum Archeologiczne w Warszawie.

DP2018Starosta grójecki Marek Ścisłowski oraz dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego Iwona Stefaniak zapraszają do uczczenia pamięci polsko-amerykańskiego Bohatera w dniu 11 października br.

senior20182Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego po raz drugi już przyłącza się do akcji „60+Kultura” organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.