Aktualności

XIX Wieczor z Kultura baner FB 3Idzie wiosna, a wraz z nią zapraszamy ponownie na „Wieczory z Kulturą”. Ta oferta Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce do spędzenia wieczoru w wyjątkowej atmosferze zyskała Państwa uznanie.

baner niepodleglafinisaz2019Dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce Iwona Stefaniak zaprasza na finisaż wystawy DLA NIEPODLEGŁEJ. Pamiątki patriotyczne z kolekcji Artura Sawy.

workmuseumMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce poszukuje do zespołu osoby na stanowisko Adiunkt/Asystent muzealny.

urodziny20190216 marca odbyły się obchody 274. rocznicy urodzin patrona naszego muzeum. W 2019 r. świętujemy również 100-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a USA.

pol amer wyst banW 2019 r. przypada 100. rocznica nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Stanami Zjednoczonymi.

smykofonia marzec FBPo raz kolejny zapraszamy rodziny wraz z małymi dziećmi (0 – 5 lat ) na spotkanie z muzyką klasyczną i nie tylko. 16 marca, o godzinie 11.00 w Centrum Edukacyjno – Muzealnym odbędzie się drugi koncert w ramach projektu Smykofonia.

urodziny Pulaski ban2019W 274. rocznicę urodzin Kazimierza Pułaskiego i 100-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a USA, dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego zaprasza na uroczysty wieczór 6 marca, godz. 18.00 w Centrum Edukacyjno-Muzealnym.

smykofonia 1 004W sobotę 23 lutego w Centrum Edukacyjno – Muzealnym odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu Smykofonia na Mazowszu.

zpg 201900913 lutego Zarząd Powiatu Grójeckiego odwiedził muzeum.

spotkanie rakietnicy00112 luty był ostatnim dniem zwiedzania wystawy: „Oto dni krwi i chwały - reduta Ordona i rakietnicy Królestwa Polskiego”.