Aktualności

18 kwkoleja do muzeum02ietnia Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego dołączyło do grona instytucji biorących udział w akcji „Koleją do kultury” organizowanej przez Koleje Mazowieckie.

Strefa zdrowia i relaksu30 kwietnia nastąpi otwarcie „Strefy zdrowia i relaksu w parku na Winiarach”.

karta wielkanocna na www

Drodzy Goście,

w okresie Świąt Wielkiej Nocy muzeum jest nieczynne 15 kwietnia (Wielka Sobota) i 16 kwietnia (Niedziela Wielkanocna).

DOPcz03 00110 kwietnia odbył się II etap konkursu historyczno-marynistycznego DWA OBLICZA PUŁASKIEGO, kierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu woj. mazowieckiego.

DZIEN ZIEMI BANER PALAKT www3W dniu 21 kwietnia Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce po raz kolejny włącza się w obchody Światowego Dnia Ziemi.

Polska new 2 bigMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce przyłączyło się do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną.

MajewskaKorcz 2017 topZapraszamy na XIII spotkanie z cyklu „Wieczór z Kulturą”. W sobotę 6 maja o godz. 18:00 gościem specjalnym będzie wspaniały duet sceniczny – Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz.

DSC 3478 Edit6 marca podczas obchodów 272. rocznicy urodzin Kazimierza Pułaskiego na terenie parku została otwarta ekspozycja plenerowa pt. „Byli tu... 1967-2017”.

IMG 615211 marca, na terenie naszego Centrum Edukacyjno-Muzealnego, warecki Oddział PTTK im. Wiktora Krawczyka świętował 70-lecie działalności.