Noc Muzeów i inne

Baner graficzny "WENECKA NOC W MUZEUM"W sobotnią noc 18 maja, z okazji Międzynarodowego Dnia Muzeów - zapraszamy do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce.

Zdjęcie z koncertuNoc muzeów to zawsze wyjątkowe wydarzenie i wiele spotkań z publicznością, tak było również w tym roku. 13 maja muzeum było dostępne dla zwiedzających do północy. Pomysł „Paryskiej Noc Muzeów” cieszył się powodzeniem, od godz. 16.00 do 24.00 odnotowaliśmy 1226 gości, w tym 636 osób w pałacu.

Baner graficzny - Noc Muzeów 2023Jak co rok, w połowie maja, w sobotnią noc zapraszamy do muzeum. Tym razem przybliżymy Państwu epizod pobytu Kazimierza Pułaskiego we Francji, eksponaty z naszych zbiorów związane z Paryżem, piosenkę francuską i wiele ciekawostek.

DSC 773414 maja odbyła się kolejna Europejska Noc Muzeów. Dla naszego Muzeum była to okazja do świętowania 55. urodzin. J

noc muzeow2022 banJuż w sobotę, 14 maja, NOC MUZEÓW! To wyjątkowe wydarzenie skupia dużą uwagę wszystkich ciekawych historii, przeszłości, kultury i sztuki. Jedyna taka noc w roku, podczas której w niezwykłej atmosferze można odwiedzać muzea!

nocmuzeow 2021warka15 maja, po przerwie spowodowanej pandemią, skromniej niż zwykle, powraca Noc Muzeów. W tym roku będzie ona miała trochę inny przebieg niż dotychczas, dostosowany do aktualnej sytuacji pandemicznej.

noc muzeum201909618 maja, muzea w całej Polsce i Europie świętowały Międzynarodowy Dzień Muzeów i organizowały tzw. NOC MUZEÓW.

noc2019 fb www

W tę jedną wyjątkową noc w roku 18 maja zapraszamy Was do Muzeum. Przywdziewamy stroje z epoki Pułaskiego i przygotowujemy wiele atrakcji! Wstęp wolny od godz. 16.00 – do 24.00 (ostatnie wejście).

urodziny20190216 marca odbyły się obchody 274. rocznicy urodzin patrona naszego muzeum. W 2019 r. świętujemy również 100-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a USA.

037„Noc Muzeów” wrosła już w kalendarz imprez na świecie, w Polsce i w Warce. Jak co roku, tylko tej jednej nocy nasze ekspozycje można było zwiedzać za darmo. Na gości czekały też inne atrakcje.