18 kwkoleja do muzeum02ietnia Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego dołączyło do grona instytucji biorących udział w akcji „Koleją do kultury” organizowanej przez Koleje Mazowieckie.

Podpisanie umów partnerskich odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim z udziałem marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika oraz członka zarządu Kolei Mazowieckich Dariusza Grajdy.
Zgodnie z założeniami akcji pasażerowie Kolei Mazowieckich, na podstawie okazanego biletu, będą mogli uzyskać ulgę na bilet wstępu do każdej z 25 instytucji partnerskich. W ramach oferty w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego bilet normalny będzie można nabyć w cenie biletu ulgowego, tj. 7,00 zł, natomiast ulgowy w specjalnej cenie 5,00 zł.
Ze zniżkowego biletu wstępu do instytucji kultury będzie można skorzystać w ciągu 30 dni od upływu ważności biletu przejazdu na pociąg.
Warunkiem uzyskania zniżki jest okazanie:

  • biletu przejazdu na pociąg Spółki Koleje Mazowieckie, zakupionego w czasie trwania Akcji promocyjnej,
  • Karty Mazowieckiej wraz z paragonem, stanowiącym dowód doładowania,
  • dowodu zakupu biletu na pociąg Spółki KM w systemie SkyCash.

koleja do muzeum01Warto nadmienić, że podstawą do skorzystania ze zniżek jest każdy rodzaj biletu: jednorazowy, okresowy, czy też zakupiony w ofercie specjalnej. Akcja dotyczy także biletów na pociągi "Dragon" i "Słoneczny". Nie biorą w niej zaś udziału bilety ZTM i WKD zakupione w ramach oferty "Wspólny bilet ZTM-KM-WKD".
Akcja potrwa do 31 grudnia 2017 r. Szczegółowe informacje oraz lista partnerów do których przysługuje wstęp ulgowy oraz Regulamin akcji „Koleją do kultury” dostępne na stronie internetowej www.dokultury.mazowieckie.com.pl

 

 

 

Regulamin akcji dostępny jest na:
http://dokultury.mazowieckie.com.pl/sites/default/files/download/Regulamin.pdf

 

banner koleja do kultury

 

 

 

Spot promujący udział muzeum w akcji „Koleją do kultury”.