Do hymnu11 listopada 2018 roku, w stulecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości, w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie w samo południe zabrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”, płynący z setek gardeł i serc.

W akcji „Niepodległa do Hymnu” zainicjowanej przez Biuro Programu „Niepodległa” wzięło udział prawie 1000 podmiotów, które zorganizowały wspólne śpiewanie na 6 kontynentach! Kolejna edycja akcji odbędzie się 11 listopada tego roku. Dołącz do nas! Pokażmy, że jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną.

Hymn zostanie wykonany 11 listopada podczas oficjalnych uroczystości państwowych i podczas niewielkich uroczystości lokalnych w kraju i za granicą. Ty też przyłącz się do akcji i wspólnie z nami zaśpiewaj hymn!

„Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, możliwość wspólnego zaśpiewania hymnu przez każdego Polaka. Zaśpiewajmy razem z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami. Uczcijmy wspólnie najważniejsze święto!

Pomysłodawcą i koordynatorem akcji „Niepodległa do hymnu” jest Biuro Programu „Niepodległa”.

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce przyłącza się do akcji, TY również możesz zaśpiewać z nami Hymn. Serdecznie zapraszamy do parku w Winiarach na godz. 12.30.
Zaśpiewajmy razem!

O godz. 11.00 w kościele pw. św. Mikołaja odbędzie się Msza patriotyczna za Ojczyznę, z udziałem pocztów sztandarowych. Dlatego spotkajmy się w parku o godz. 12.30.


Niepodległa do Hymnu!

Park w Winiarach, przed pomnikiem Kazimierza Pułaskiego
11 listopada 2019 r. o godz. 12.30.
Zaśpiewajmy wspólnie Hymn!

 

Materiały do pobrania:
SŁOWA HYMNU PAŃSTWOWEGO
NUTY HYMNU ROZPISANE NA GŁOS
NUTY HYMNU ROZPISANE NA FORTEPIAN