wizch02020 maja gościliśmy grupę producentów z Chin, która przebywała w Polsce na Targach CHINA-AGRI FOOD FAIR (POLAND). W targach uczestniczyło 100 firm z branży spożywczo-rolnej z Chin.

Polsko-Chińskie Towarzystwo Gospodarczo-Kulturalne wspólnie z Władzami powiatu grójeckiego zorganizowało wizytę 50-osobowej delegacji chińskich producentów z regionu Fuzhou po terenie powiatu grójeckiego - największego sadu Europy.
Goście odbyli m.in. spotkanie z samorządowcami powiatu na czele ze Starostą Markiem Ścisłowskim, zwiedzali gospodarstwa sadownicze i tłocznie soków w powiecie grójeckim, a w drugiej połowie dnia zawitali do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce oraz do Browaru Warka.
Poza zwiedzaniem muzeum zobaczyli zabytkowy park w Winiarach, zwiedzili Centrum Edukacyjno-Muzealne, gdzie mieli okazję wysłuchać krótkiego koncertu utworów Fryderyka Chopina w wykonaniu Mateusza Miziołka z Warki.
Dziękujemy za to niecodzienne spotkanie.