Bieg Pułaskiego 2017 0115 października wystartuje kolejna, XV już edycja Biegu Pułaskiego! Bieg Pułaskiego to wydarzenie sportowe, które na stałe wpisało się w kalendarz wareckich imprez plenerowych.

Zawody rozpoczną się w samo południe, tym razem w parku przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego. Dystans niezmiennie pozostaje ten sam – 10 km (3 pętle po parku górnym, dolnym i terenach nad Pilicą). Meta znajdzie się tuż przed pałacem Pułaskich. Na terenie parku zostanie zorganizowane biuro zawodów, przebieralnie i toalety dla zawodników. Start biegu godz. 11.45! Więcej informacji na temat imprezy znajdą Państwo na stronie www.warkabiega.pl oraz na fanpageu WARKABIEGA.

Wszystkich biegaczy, każdego kto chce zmierzyć się z dystansem 10 km po winiarskim parku, zachęcamy do udziału w tej jubileuszowej imprezie. Z całą pewnością można powiedzieć, że będzie to "dycha", której nie powstydziłby się żaden szlachcic.

Organizatorzy:

Klub Sportowy Start Pułaski Warka