brodway2017 014Ostatni weekend karnawały obfitował w musicalowe przeboje. Gośćmi XII „Wieczoru z Kulturą” byli Artyści Teatru RAMPA w Warszawie – Jakub Wocial (wokal), Wiktoria Jabłońska (wokal), Karina Komendera (pianino), którzy przedstawili jeden z najnowszych projektów musicalowych Jakuba Wociala: BROADWAY w Polsce.

Klasyka gatunku, fenomenalne głosy wokalistów, wirtuozowskie wykonanie młodej pianistki. Podczas koncertu zabrzmiały rozpoznawane i przez wszystkich lubiane przeboje takie jak: Upiór w Operze, Follies, Koty, Nędznicy (Les Miserables), West Side Story, The Girl in 14 G, Joanna.

Wyjątkowe połączenie klasyki i współczesności. Nowe brzmienie i interpretacje dość „starych” i wszystkim znanych hitów. Barwna paleta niezapomnianych emocji i cudownych wzruszeń. Po raz kolejny publiczność się nie zawiodła. Wyrazem uznania były gromkie brawa dla autorów muzycznego show.
Artystom i Gościom „XII Wieczoru z Kulturą” dziękujemy za kolejne udane spotkanie. Do zobaczenia na kolejnych...