smykofonia baner FBZapraszamy rodziny wraz z melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat ) na spotkanie z muzyką klasyczną i nie tylko w cyklu SMYKOFONIA NA MAZOWSZU.

Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodna atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki.

Doświadczeni animatorzy wprowadzą najmłodszych słuchaczy w świat muzyki poprzez interakcję i wspólne zabawy. To jest po prostu świetna zabawa przy dobrej muzyce.

Tym razem bohaterką koncertu jest Piosenka – dziewczynka, która mieszka w muzycznym miasteczku. To ona zabierze nas w jesienną podróż po Polsce, tam gdzie słychać muzykę Fryderyka Chopina, Witolda Lutosławskiego i Karola Kurpińskiego. Piosenka zaczaruje nas w krople jesiennego deszczu. Razem z nią polonezem powitamy polska jesień, a na zakończenie zatańczymy wspólnie skocznego oberka.

Wykonawcy:
Przemysław Skałuba – klarnet
Rafał Grząka – akordeon
Mariusz Dropek – fortepian
Izabela Kazimierska – prowadzenie koncertu

Sobota, 16 listopada 2019 roku, godz. 11.00
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce
ul. K. Pułaskiego 24, sala koncertowa CEM

Organizatorzy:
Fundacja Muzyka jest dla wszystkich
Mazowiecki Instytut Kultury
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce

Patron artystyczny:
Sinfonia Varsovia

Bilety wstępu: dziecko - 7 zł, każde następne dziecko 5 zł, opiekun - 10 zł od osoby
Nie ma możliwości pozostawienia dzieci bez opieki.
Ilość miejsc ograniczona.

Bilety można rezerwować pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub nabyć w siedzibie muzeum: Warka, ul. Pułaskiego 24, tel. 48/667 20 20

Serdecznie zapraszamy!

Smykofonia plakat listopad 2019