Jan Wisnioch21 sierpnia, w wieku 62 lat odszedł na wieczną wartę nasz muzealny Kolega JAN WIŚNIOCH – wieloletni pracownik Muzeum, dozorca.

Zapamiętamy go jako dobrego pracownika, skromnego i pogodnego człowieka. Lubił ludzi, często się uśmiechał, nikomu nie wadził. Nawet w ciężkiej chorobie odwiedzał pracowników Muzeum, pokładał nadzieję, że jeszcze do nas wróci. Odszedł zbyt wcześnie, po cichutku, spokojnie.
Jego Najbliższym: Mamie, Żonie, Córkom, Rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci i na kartach historii wareckiego Muzeum. Niech odpoczywa w pokoju!

Ostatnie pożegnanie Ś. P. Jana Wiśniocha odbędzie się w sobotę 24 sierpnia, o godz. 9.00 podczas Mszy Św. w kościele Matki Bożej Szkaplerznej w Warce.

Dyrekcja i Pracownicy Muzeum

nekrolog JW