Koleją do Kultury

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce po raz kolejny przystąpiło do Akcji ,,KOLEJĄ DO KULTURY’’.

Pasażerowie Kolei Mazowieckich zgodnie z założeniami Akcji promocyjnej będą mogli uzyskać zniżkę na bilet wstępu do każdej z instytucji kultury, która włączyła się w udział i uzyskała status Partnera Akcji promocyjnej.
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce w ramach tej oferty każdemu podróżującemu Kolejami Mazowieckimi udzieli zniżki na bilety wstępu do Muzeum.

Bilet normalny będzie można nabyć w cenie 7 zł, natomiast ulgowy 5 zł / podajemy ceny po zniżce. Warunkiem uzyskania zniżki jest okazanie : * biletu przejazdu na pociąg Spółki ‘’Kolei Mazowieckich ‘’ * dowodu zakupu biletu na pociąg Spółki ‘’ Kolei Mazowieckich ‘’w systemie SkyCash * dowód doładowania Karty Mazowieckiej wraz z paragonem

Z ulgi na zakup biletu do instytucji kultury będzie można skorzystać w ciągu 30 dni od upływu ważności biletu przejazdu koleją.
Każdy rodzaj zakupionego biletu: jednorazowy, okresowy, czy też zakupiony w ofercie specjalnej jest podstawą do skorzystania ze zniżek. Akcja potrwa do 31 grudnia 2019 r. natomiast wszelkie szczegółowe informacje i lista instytucji partnerskich oraz Regulamin akcji ,,KOLEJĄ DO KULTURY‘’ są dostępne na stronie internetowej: https://dokultury.mazowieckie.com.pl/ .

Koleją do Kultury rotator