senior20182Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego po raz drugi już przyłącza się do akcji „60+Kultura” organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W pierwszy weekend jesieni, a więc 29-30 września, wszyscy Seniorzy mogą skorzystać ze specjalnej oferty muzeum. Tylko w tym dniu na hasło „60+Kultura” bilety wstępu dla osób powyżej sześćdziesiątego roku życia będą za symboliczną złotówkę. Dodatkowo nasi przewodnicy bezpłatnie oprowadzą po ekspozycji, wprowadzając gości w świat tajemnic Kazimierza Pułaskiego*. Wszyscy Seniorzy będą również mogli nieodpłatnie obejrzeć projekcję filmową o patronie muzeum (sala Centrum Edukacyjno-Muzealnego), a także skorzystać z rabatu 50% na kawę i herbatę w muzealnej kawiarence.

Celem ogólnopolskiej kampanii „60+Kultura” jest zachęcenie Seniorów do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania. Szczegółowe informacje o akcji można znaleźć na stronie internetowej: http://mkidn.gov.pl. Serdecznie zapraszamy!

*godz. 12:00 oraz 14:00; dotyczy grup min. 20 os.