Daukszewicz2016Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Wieczór z Kulturą. W niedzielę 25 września gościem specjalnym będzie Krzysztof Daukszewicz, satyryk, kompozytor, gitarzysta, poeta, piosenkarz.

Krzysztof Daukszewicz od 1976 roku współtworzył kabaret „Gwuść”. Związany był także z kabaretem „Na Pięterku”, „Hotel Nitz” oraz „Pod Egidą”. Realizował autorskie recitale i programy telewizyjne: „Na tronie”, „U pana Krzysia”, „Rozmowy ze zgryzem”. Laureat licznych nagród t.j. Złote Rogi Kozicy w Ogólnopolskim Turnieju Kabaretowym Zakopane 1977, Grand Prix na przeglądzie kabaretowym OSET 1986, Złotego Mikrofonu w 1991, Prometeusza w 1997. Od 2005 roku jest stałym gościem programu publicystyczno-satyrycznego „Szkło kontaktowe” nadawanego na antenie TVN24. Nazywany Easy Rider’em polskiej sceny.

W programie X Wieczoru z Kulturą znajdą Państwo ponadczasowe przeboje Krzysztofa Daukszewicza: List do hrabiego, Easy rider, Dobranoc Europo, Ballada o martwej naturze na emeryturze. Polecamy!

Bilety na koncert w cenie 70 zł od osoby można nabyć przez Internet pod adresem:
rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub w kasie muzeum.

W cenę wliczone wino i przekąski.
Obowiązują stroje wizytowe.